27-28 kwietnia 2024

Największe tego typu wydarzenie we Wrocławiu stworzone zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych project managerów.

O konferencji

Project Management Session to cykl szkoleń, dzięki którym dowiesz się przede wszystkim, jak efektywniej prowadzić projekty, budować sieć powiązań biznesowych, jak współpracować z kontrahentami, a także w jaki sposób pozyskiwać nowe bazy klientów.

Nasi prelegenci, którzy podzielą się swoim doświadczeniem, to ludzie pełni pasji, na co dzień zaangażowani w rozwiązywanie realnych wyzwań, jakie stawia przed nimi realizacja projektu. To szczególnie ważne, by w tej dziedzinie być „na bieżąco”, ponieważ w dzisiejszych czasach rynek jest dynamicznie kształtowany przez konsumenta. Podczas cyklu szkoleń zostanie poruszony między innymi temat radzenia sobie w stresujących sytuacjach, więc skorzystają na tym także osoby pracujące w takich warunkach. Nie może Cię zabraknąć, do zobaczenia!

Statystyki konferencji

Edycji
Uczestników
Prelekcji
Prelekcji
Prelegentów
Symulacji

Dołącz do nas!

Poznaj wspaniałych partnerów naszego wydarzenia!

Partnerzy Strategiczni

Harmonogram wydarzenia

Project Management Group

Politechnika Wrocławska

Łukasiewicza 5, bud. B-4, Wrocław 50-304

Nasz e-mail:

pmgroup.kontakt@gmail.com

Obserwuj nasze profile społecznościowe!